Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej luxusního rodinného sídla v Poděbradech

Velkorysý obývací pokoj, skvěle vybavená kuchyň, prostorná zimní zahrada, oboustranný prosklený krb, vnitřní bazén s protiproudem, sauna se zázemím, fitness s kulečníkem, luxusní koupelny, šatny, pracovna, originální keramika, přírodní materiály.  

Popis nemovitosti

Výjimečné rodinné sídlo v Poděbradech-Polabci. Patrový dům je napojený na obecní vodovod, kanalizaci, plyn. Je výjimečný svým umístěním, konstrukcí, vybavení a zázemím, použitými materiály, klidem a soukromím. Je obklopen zelení lesoparku, na okraji lázeňského města s úplným občanským vybavením, 1km od OC Tesco. Od domu do Prahy je to 30 minut autem. Dům má velkorysou dispozici s užitnou plochou 564 m2. Má sedlovou střechu s břidlicovou štípanou krytinou. Je vytápěný plynovým kotlem, v přízemí je podlahové topení, v patře jsou radiátory. Na videu a 3 D plánku si můžete projít celým domem a nechat se zlákat k prohlídce tohoto výjimečného sídla s velkorysým obývacím pokojem, skvěle vybavenou kuchyní, prostornou zimní zahradou, oboustranným proskleným krbem, vnitřním bazénem s protiproudem, saunou se zázemím, fitness s kulečníkem, luxusními koupelnami, šatnami, pracovnou a vším co nabízí moderní bydlení. Originální keramika dodává interiéru jedinečnost. Projít se po udržované zahradě s centrálním zavlažováním ( jímka 10 m3 na dešťovou vodu doplňovaná čerpadlem vodou ze studny) po přírodních kamenech, pozvat si společnost do zahradního osmibokého altánu s veškerým vybavením a zázemím s celoročním využitím, to vše a mnoho dalšího poskytuje toto honosné rodinné sídlo.

Kdo hledá moderní a luxusní bydlení v přírodě, soukromí, koupání v jezerech, chce mít nákupy, školu a další služby doslova coby kamenem dohodil a může denně dojíždět do Prahy, si nenechá ujít prohlídku této nemovitosti, jejíž kupní cena se rovná ceně odhadní. Vše další se dozvíte u makléře, který vás celou nemovitostí rád provede, pomůže s financováním a zajistí její bezproblémový prodej.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Kontaktní formulář